Erzincan sporfutbol
Trend

Erzincanspor Kombine

Erzincanspor Kombine Bilet Başvurusu

Erzincanspor Kombine

erzincansporosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden yapıyor. 2. Ligde mücadele eden takımın maçları için belirlenen güncel bilet fiyatlarına göre, maçtan birkaç saat önce bilet alınması mümkündür.

Erzincanspor Kombine Bilet Başvurusu

Erzincanspor tarafından kombine bilet satışları resmi site üzerinden açıklama yayınlandıktan sonra gerçekleştiriliyor. Takımın dağ tribünü için belirlenen bilet fiyatları ve kapalı tribünün bilet fiyatları farklıdır.

Kombine biletle ilgili herhangi bir değişiklik yapmadığı biliniyor. 2 yıldır ligde olan takımın maç başı bilet politikasına sahip olduğu açıklanmıştır. Erzincanspor taraftarları, 1750 kişilik stadyumda oynanan tüm maçlara çok uygun bilet fiyatları sayesinde kolaylıkla gidebilirler. Kapıda bilet satışı ve internetten bilet satışı yapıldığı için, maçtan bir hafta önce başlayan satışlarla bilet temin edilebiliyor.

Erzincanspor Bilet Fiyatları

Erzincanspor kombine bilet çıkartmayacağı belirtilen ekiplerden biri olduğu için, kulübün resmi sitesi üzerinden her maç için ayrı ayrı belirlenen bilet ücretlerinin ödenmesi gerekmektedir. Tüm sezon için geçerli olan kombine yerine maç başına bilet satışı yapan kulüp, kapalı tribün biletini 20 TL, dağ tribünü biletini ise 10 TL olarak belirlemiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu