Faydalı Bilgiler

Galatasarayın İsteyip Fenerin Aldığı Oyuncular

Galatasarayın isteyip Fenerin aldığı oyuncular listesinde dikkat çekici birçok isim var. Sarı kırmızlı takım talip olmasına rağmen, özellikle sarı lacivertlilerin çok daha yüksek miktarlı para ödemesinden dolayı ilgili transferler tamamlanmıştır. Bunun ayrıntılarını kolaylıkla yazımızda bulabilirsiniz.

Galatasarayın İsteyip Fenerin Aldığı Oyuncular Hangileri?

Galatasarayın isteyip Fenerin aldığı oyuncular şöyledir;

  • Pierre Van Hooijdonk bu listenin içinde yer alır. Sarı kırmızılı takım bu oyuncu ile ilgilenmiştir. Ancak devreye Fenerbahçe girmiştir. Böylelikle oyuncu sarı lacivertli kulübe imza atmıştır. 2003 senesinde takıma katılmıştır.
  • Stoch bir diğer dikkat çeken isimdir. 2010 yılında iki kere olmak üzere bu oyuncunun adı sarı kırmızılı camia ile anılmıştır. Ancak Fenerbahçe, 5.5 Milyon Euro ödeme yaparak bu oyuncuyu almıştır.

Galatasarayın İsteyip Fenerin Aldığı Oyuncular Türk mü?

Galatasarayın isteyip Fenerin aldığı oyuncular sadece yerli olan futbolculardan oluşmaz. Türk futbolcuların da bu listede bulunduğunu görmekteyiz. İlgili isimler şöyledir;

  • En güncel transfer olmasından dolayı ilk sırada İrfan Can Kahveci öne çıkar. Başakşehir takımında forma giyen oyuncu için iki kulüpte devreye girmiştir. Ancak başarılı isim tercihini Fenerbahçe’den yana kullanmıştır.
  • Sivasspor takımında yıldızı parlayan Mert Hakan Yandaş da bunun en güzel örneklerinden birisidir. Oyuncu 2019 senesinde Fenerbahçe’nin girişimi sonrasında bu takıma imza atmıştır.

Bunların yanı sıra Mevlüt Erdinç, Vedat Muriç, Önder Turacı, Deniz Türüç dikkat çeken diğer oyunculardır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu