Faydalı Bilgiler
Trend

Nesine ATM Üzerinden Para Çekme Nasıl Yapılır?

Nesine İnternet Bankacılığı ile Para Çekme Nasıl Yapılır?

Nesine ATM Üzerinden Para Çekme Nasıl Yapılır?

Nesine nasıl para çekilir:Nesine sitesinden para çekim işlemleri sadece tek bir banka üzerinden gerçekleştirilir. O da İş Bankasıdır. Koyulmuş olan maksimum limit ise sahip olduğunuz en yüksek kazanca göre belirlenmiştir. Çekim işlemleri şu şekilde gerçekleştirilmektedir;

  • Nesine firmasındaki hesabınıza kayıtlı olan İban numarasına erişim sağlamak için tercih ettiğiniz bankamatik kartınızı kullanmanız gerekmektedir.
  • Bunun ilgili ATM’ye yerleştirilmesi ve şifrenin yazılmasından sonra ödemeler ve sigorta kısmına tıklamalısınız. Ardından şans oyunları seçimi yapılmalıdır. Nesine.com işlemleri ve son olarak Nesine.com’dan para aktar tuşuna bastıktan sonra karşınıza yeni bir ekran gelecektir.
  • Burada iki farklı tutar gösterilmektedir. Bunlardan bir tanesi çekilebilir miktar iken diğeri ise hesap bakiyesi şeklindedir. Çekilebilir olan; kazanılmış olan ikramiyedir.
  • 10 TL’den düşük olmayacak biçimde miktarın yazılması gerekmektedir. 10000 TL’ye kadar günlük olarak işlem yapabilirsiniz.
  • Ardından üye adı, üye no, çekim miktarı ve aktarım tutarı bilgileri ekrana gelecektir.
  • Sürecin tamamlanması için işleme devam butonuna bir kere basmak yeterlidir.

Nesine İnternet Bankacılığı ile Para Çekme Nasıl Yapılır?

Nesine nasıl para çekilir:Nesine internet bankacılığı ile para çekim işlemleri için ilgili alana hesabım kısmı üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Banka bilgilerini dikkatli şekilde girmelisiniz. Daha sonra miktarı yazmanız gerekmektedir. Onayla beraber paranın çekimi tamamlanmış olur.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu