Genel

Kirpik Lifting Nasıl Uygulanır ?

Kirpik liftingin sonuçları tatmin edicidir. Bu tedavi öncesi ve sonrasında kirpiklerin XL etkisi dikkat çekicidir. Sonraki 48 saat boyunca bölgenin ıslatılmaması, nemlendirilmemesi veya yağlı ürünler kullanılmaması önerilir.

Kirpik lifting nasıl yapılır? Kirpik liftingin sonuçları tatmin edicidir. Bu tedavi öncesi ve sonrasında kirpiklerin XL etkisi dikkat çekicidir. Sonraki 48 saat boyunca bölgenin ıslatılmaması, nemlendirilmemesi veya yağlı ürünler kullanılmaması önerilir.

Kirpik lifting günümüzde en çok talep edilen estetik tedavilerden biridir. Uzun süreli sonuçlar sağlar ve can sıkıcı takma kirpikleri unutturur. Bu tedavi özellikle estetik kliniklere kısa ve seyrek kirpiklerle gelen kişilerde görünüme ifade kazandırır.

Kimler Bunu Tercih Edebilir?

Kirpikleri ince, narin yapıda olan kişiler bu işlemi tercih edebilirler. Kirpik lifting nelerden oluşur? Güncel güzellik tüyoları arasında kirpiklerin şekli, uzunluğu ve yoğunluğu özellikle kadınlar için önemlidir. Kalıcı etki kirpik lifting, can sıkıcı takma kirpikleri veya kirpik uzantılarını unutmanızı sağlar.

Neden Lifting Uygulaması Yaptırmalısınız?

Uzmanlar, kirpik lifting işleminin ağrısız bir tedavi olduğunu ve sarkık takma kirpiklerden daha ucuz olduğu için zamandan ve paradan tasarruf sağladığını doğrular. Kirpik perma tedavisine benzer bir işlem olsa da kirpikleri alttan kaldırarak çok daha uzun görünecektir. Lift ayrıca kirpikleri çok nazikçe düzleştirir, uzatır ve kaldırır. Mükemmel maskara arayışının yerini alan ve arzu ettiğiniz uzunluk ve hacmi elde etmenize yardımcı olan hızlı bir çözümdür.

Kirpik Lifting Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Kirpik lifting işleminin avantajları nelerdir? Her şeyden önce, geleneksel tekniklere göre daha ucuz bir tedavidir. Ayrıca kirpik lifting, lifting etkisini sağlamak için rulo veya yapıştırıcıya ihtiyaç duymaz, bu nedenle kirpiklere zarar vermez ve altı hafta boyunca doğal bir kıvrım göstermenizi sağlar.

Bunun yerine kirpik boyası adı verilen ve rimel kullanmadan bakışlarınızı yoğunlaştırmanıza ve kirpiklerinizi koyulaştırmanıza olanak tanıyan bir ek vardır.

Microblading (Kaş Kontörü) Nasıl Yapılır?

Kaş microblading mikropigmentasyonu, kaşları belirginleştirmek, kaşları doldurmak, yüzde veya vücutta bulunabilecek kusurları onarmak için tercih edilen estetik seçeneklerden biri haline gelmiştir. Son yıllarda popülerlik kazanan ve en çok talep edilen estetik seçeneklerden biri haline gelen bir tedavidir. Kaş konturunun olabildiğince gerçekçi ve dikkatli olması için detaylara odaklanılan bir işlemdir.

Kaş mikropigmentasyonu, kaşları, bu durumda vücudun istenen bölgesini renklendirmek veya sabitlemek için dermise bir pigment enjekte edilmesinden oluşur.

Bu işlem, kaş tipine veya sahip olmak istediğiniz bitişe bağlı olarak değişebilen iğneli dermograf kullanılarak gerçekleştirilir. Bu şekilde, kompakt “eyeliner” tipi bir bitiş elde etmek veya hatta saça pigment eklemek ve ilgili görünümü vermek için iğneler vardır.

Microblading (Kaş Kontörü) Kimlere Yapılır?

Kaşları seyrelen kişiler tarafından uygulanabilir. Mikropigmentasyon microblading ayrıca yüzde (veya vücudumuzun herhangi bir yerinde) bulabileceğimiz kusurları onarmak veya düzeltmek istediğimiz izleri kapatmak için de kullanılır. Kaş mikropigmentasyonunda dikkat edilmesi gereken hususlar; Kaş microblading mikropigmentasyon işlemi, yapmak istediğiniz tedavinin türüne bağlı olarak yirmi dakika ile iki saat arasında sürebilir.

Microblading (Kaş Kontörü) İşleminin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

En büyük avantajlarından biri makyaj gereksinimlerini azaltmasıdır. Bu süreçten geçmek isteyenlerin en sık sorduğu sorulardan biri de ağrılı olup olmadığıdır. Mikropigmentasyon dövme yaptırmaya benzer, ancak cildin en dış tabakasına yapılır, bu nedenle daha az ağrı olur.

Microblading (Kaş Kontörü) Sonrası Yapılması Gerekenler

İşlem tamamlandıktan sonra, dikkate alınması gereken birkaç şey vardır: Tedavi edilen bölge, iyileşme veya yara izi nedeniyle ilk hafta kırmızı olabilir. İlk ay kendinizi güneşe maruz bırakmayın veya UVA seansı yapmayın. Uzmanlar, risklerden korunmak için ne hamilelerin ne de cilt hastalığı olanların mikropigmentasyon yaptırmamasını tavsiye etmez.

Nail Art Nasıl Yapılır?

Nail art, ojeler ile tırnak üzerine yapılan desenlerden oluşur.

Nail Art Kimlere Uygulanır?

İsteğe bağlı olarak kişiler nail art işlemi yaptırabilir. Nail art ve kirpik lifting, daha şehvetli ve sofistike bir görünüm için kirpiklerin eğriliğini doğal olarak artırmak ve geliştirmek için ideal bir tedavidir.

Nail Art Modelleri Nelerdir?

Birçok farklı nail art modeli mevcuttur. Kişiye rahatsızlık vermemek için müdahalenin yapılacağı belirli alanda topikal işlemler kullanılabilir.

Nail Art Fiyatları

Fiyat bilgisi için ayrıca danışabilirsiniz. Ömür boyu sürecek bir tedavi değil, makyaja ihtiyaç duymadan üç yıla kadar sürebilen bir rahatlık çözümüdür.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu